Prapaskenat e xhirimit të klipit të ri nga Rita Ora

Rita Ora këto ditë ka nisur punën rreth projekteve të reja muzikore.

Ajo përmes rrjeteve sociale, ka publikuar pamje nga prapaskenat e xhirimeve për klipin e ri.

Teksa po xhironte në Florida, ajo dje mori edhe një befasi të këndshme, babai i saj shkoi në vendin ku po vazhdonte setin dhe e bëri atë shumë të lumtur.

Mbetet të shihet se çfarë po përgatit kësaj radhe Rita.