‘Po bën lojë të pisët’, kështu i përgjigjet Iliri banorit që shkroi këtë

Ata kanë dhënë mendime për njëri tjetrin, ndërsa secili banor do të duhej të qëllonte se kush e ka thënë, shkruan lajmi.net.

Edhe Iliri ka marrë disa nga mendimet për të.

Por njëra nga mendimet që mund të mbahet mend është se Iliri bën lojë të pisët.

Iliri e mori me të qeshur dhe nuk tha emër por vendosi të përgjigjet kësisoj: Në qoftë se lojë quhet ajo që njeriu tregon karakterin e vet, atëherë i jap të drejtë atij personi.

Iliri konsiderohet lojtari më i fortë aty brenda, dhe pretedentë për fituar këtë edicion të Big Brother VIP./Lajmi.net/