Përmbyset traktori, humb jetën 70-vjeçari

Një 70-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidentit në Lezhë.
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tale në orën 06:50 të mëngjesit të sotëm.

Sipas policisë, traktori i tipit “Zetor” ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi Mark Luli 70 vjeç, banues në Tale, Lezhë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.