Përleshje masive në Fushë Kosovë, gjashtë të arrestuar

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rrahje masive në Fushë Kosovë, ku gjashtë persona ishin përfshirë në një rrahje dhe më pas janë arrestuar.

Rasti ka ndodhur të enjten në orën 18:15 në Fushë Kosovë.

Të dyshuarve iu është ofruar trajtim mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.