Përfshihet nga zjarri jahti 7 milionë dollarësh i këngëtarit të famshëm

Mediat e huaja kanë raportuar se jahti 7 milionë dollarësh i këngëtarit të famshëm ka marrë flakë, shkruan lajmi.net.

Vetë Marc Anthony nuk ka qenë brenda por ekuipazhi i tij ishte aty për ta bërë gati për nisje.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet mirëpo si fillim flakët kanë nisur nga një kuvertë dhe më pas janë shpërndarë në të gjithë jahtin.

Jahti i ish-bashkëshortit të JLo kushtonte 7 milionë dollarë dhe nga pamjet që janë xhiruar nga kalimtarët duket se ai është djegur plotësisht./Lajmi.net/