Patris Berisha kujdeset për djalin derisa Tuna performon në një klub në Tiranë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka nisur angazhimine saj në muzikë pas një pauze, shkruan lajmi.net.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka performuar në një klub në Tiranë atje ku ka krijuar atmosferë të ‘zjarrtë’.

E derisa ajo ndodhej me punë atje, Patrisi kujdeset për djalin dhe pranë tij e ka publikuar edhe një fotografi.

“Ta honksha zemren bre evlad”, ka shkruar ai pranë postimit të fotogafisë./Lajmi.net/