Pasi u pa në aeroport me Feron, këto foto seksi i poston Arbenita

Modelja Arbenita Ismajli, e cila në Kosovë famën e mori pasi ishte lidhur me reperin kosovar, Fero ka provokuar sot përsëri në Instagram

Bukuroshja, e cila para dy nete ishte fotografuar në një aeroport me Feron, pavarësisht se mediat thoshin se ata janë ndarë, sot ka zgjedhur që të ngritë temperaturat në rrjetet sociale.

Ajo paraqitet me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë në të cilin theksohet këmbët dhe gjoksi i modeles.

Arbenita ka qenë aktive javën e fundit pasi që ka bërë disa fotografi për firma të mëdha mode në Spanjë dhe në Angli. /GazetaExpress/