Pas publikimit të videos, Arbenitës ‘i hakohet’ instagrami

Arbenita Ismajli që me mëngjes ka bërë të ditur që diçka nuk është në rregull me llogarinë e saj në Instagram.

Siç duket pas publikimit të videos ku shihej bashkë më tjetër mashkull, Arbeniten nuk do e lënë rehat.

Në një foto të postuar sot, ajo shkruan “U zgjova nga gjumi dhe e pashë se kjo foto e imja është fshirë’.

E këto veprime i kishin vërejtur edhe ndjekësit pasi që e kanë pyetur pse janë fshirë shumica e imazheve tua, a ta kanë hakuar.

Kush po del vallë të jetë kaq i interesuar për jetën e Arbenitës?