Pas pretendimeve për shtatzëni, Tuna bën të gjithë konfuz me këtë imazh

Tuna habiti fansat me fotografinë e fundit.

Ditët e fundit, kanë qarkulluar thashetheme se Tuna Sejdiu është në pritje të fëmijës së dytë, shkruan lajmi.net.

Një gjë të tillë e kishte lënë pikëpyetje edhe vet artistja me anë të një postimi në Instagram, duke mos i hedhur poshtë këto dyshime.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me bikini në pishinë dhe barku i saj ishte tërësisht i sheshtë, duke i bërë të gjithë konfuz rreth shtatzëinisë.

“Duaje jetën që jeton. Ju dëshiroj një të marte të mirë”, ka shkruar ajo sipër fotografisë së shkrepur në pushime.

Loading...