Pas lajmeve për ndarje nga i dashuri, Miley Cyrus befason të gjithë me këtë veprim

Miley Cyrus duket se i ka mashtruar të gjithë.

Miley Cyrus po e përmbyll një vit aspak të mirë në dashuri, pasi ndërpreu disa lidhje dashurie, shkruan lajmi.net.

Pas ndarjes nga bashkëshorti Liam Hemsworth, ajo u lidh me Kaitlyn Carter, romancë që zgjati shumë pak.

Menjëherë pas saj, këngëtarja u pa në përqafim të Cody Simpson, i cili së fundi u tha se braktisi Mileyn.

Por, me fotografitë e fundit ajo dëshmoi të kundërtën, ngase u shfaq në përqafim të tij dhe të dy ishin gjysmë të zhveshur.