Pandemia nuk e ndali, Lori festoi ditëlindjen bashkë me shoqëri

Këngëtarja Loreta Kaçka-Lori, dje festoi ditëlindjen, ndërsa nuk munguan urimet e shumta nga fansat dhe kolegët e saj.

Mbrëmjen, këngëtarja e kishte rezervuar për të festuar bashkë me shoqëri, ndërsa nuk munguan fotografitë në rrjete sociale.

Violeta Kajtazi, Vjollca Buçaj, Ryva Kajtazi, Ganimete Abazi dhe Shqipe Abazi, kishin disa prej këngëtareve të pranishme në këtë ndejë.

Ato festuan në një lokal ku nuk mungoi darka e torta, ndërsa dhuratat ishin të shumta për vajzën që festoi ditëlindjen, Lorin.