Pamje/Ky është momenti kur tensionohet situata në Kuvend, deputetët gati të përleshen

Mes tensionesh është mbajtur sot seanca e Kuvendit të Kosovës.

Deputetët janë përplasur për vaksinat e më pas deputetët e LDK-së kanë lëshuar sallën.

Pas tyre, edhe ata të PDK-së, ku derisa po dilnin, ka pasur një tensionim të situatës dhe deputetët ishin gati të përleshen mes vete, shkruan Bota sot.

Madje, u dëgjua dhe fjalor banal prej tyre, derisa të tjerë ndërhynë për t’i ndarë.

Më poshtë mund ta shihni momentin e përplasjes që ka ndodhur, që për pak nuk kaloi në rrahje mes tyre./BS/