Pak kohë pas vdekjes së babait, Enca zbulon gjoksin dhe shfaqet super e grimuar

Javë më parë u bë e ditur se babai i këngëtares së njohur, Enca Haxhia, ka ndërruar jetë.

Me këtë rast këngëtarja ka pranuar ngushëllime të shumta dhe për këtë i ka falënderuar publikisht të gjithë.

Mirëpo çfarë i habiti fansat është fakti se si ajo pak kohë pasi babai i ka ndërruar jetë shfaqet provokative dhe tejet e grimuar.

Këngëtarja i ka publikuar disa Instastory me të cilat befasoi të gjithë.