P.I.N.T publikojnë këngën e re

P.I.N.T kanë publikuar projektin e radhës nga albumi i tyre ‘USA’.

Kënga titullohet ‘Amore’ dhe është punuar vetëm në versionin ‘audio’.

Teksti është shkruar nga Mc Kresha, Lyrical Son dhe Singullar.

Më poshtë mund ta dëgjoni bashkëpunimin e ri nga P.I.N.T.