Osmani e tronditur nga shpërthimi në Ferizaj: Shpresoj që ngjarje të tilla të mos përsëritën

Osmani tha se shpreson që ngjarje të tilla të mos përsëritën.

“E trishtueshme ngjarja në Ferizaj në këtë fillimvit. E tronditur nga lajmi për shpërthimin e fuqishëm të pasditës në një nga restaurantet në këtë qytet. Në këto momente lutemi për shëndetin e të lënduarve dhe jemi pranë familjarëve të tyre. Duke u lutur që të mos ketë viktima, shpresojmë që ngjarje të tilla të mos përsëriten më”. /Lajmi.net/