Oriola vjen me paraqitjen joshëse me të cilën vë në pah gjoksin

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Ajo së fundmi morri vëmendjen me paraqitjen e saj ku shihej me fustanin e ngushtë ku i vinte në pah linjat e përsosura./Lajmi.net/