Oriola pozon e lagur dhe gjysmë e zhveshur në pishinë, flet për synimet që ka këtë vit

Oriola Marashi vjen ‘përvëluese’ në paraqitjen e radhës.

Oriola Marashi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe shumë provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh në bikini, pranë të cilit tregon se çfarë pret nga ky vit.

Modelja u shfaq e veshur me bikini të kuqe, teksa vuri në plan të parë format bombastike trupore.

“2020 do të sjellë gjithë fatin që 2019 harroi të sjellë! Tani është koha për të investuar në kohën time!”, ka shkruar ndër të tjera ajo.