Olta Gixhari: Jam e sigurt që Luizi e fiton Big Brotherin

Debatet dhe bisedat e ndryshme po vazhdojnë mes banorëve të Big Brother VIP Albania.

Olta Gixhari së fundmi ka qenë duke biseduar me konkurrentin Amos Zaharia duke thënë se Luizi e ka të sigurt fitoren.

Duke qenë rivale e Ejllit, aktorja gjatë ditës i tha këngëtarit që të argëtohen më shumë me njëri-tjetrin.

“Luizi e ka të sigurt fitoren, drejtë ka ai. I thashë hajde ta bëjmë lojën e lezetshme, ta bëjmë të bukur”, u shpreh ajo.

“Do ta fitojë. Hajde kënaqemi, rrimë. Ta shtyjmë sa ta shtyjmë”, vazhdoi më tej Gixhari.

Që nga fillimi, dyshja kanë qenë tejet të përfolur për raportin e tyre e për zënkat që kanë bërë.

Luizi përndryshe ka arritur një famë të madhe dhe është kthyer në një të preferuarit e publikut.