Nuk mori mësim nga ‘gabimi’ i kaluar, Oriola sërish e ‘nxehtë’ pa sytjena

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ditë më parë me ndjekësit e ka ndarë një foto ku shfaqej e zhveshur.

Pas disa minutash qëndrimi në Instagram, foto ku modelja shihej në pishinë pa rroba banjoje u fshi direkt nga llogaria e saj.

Mirëpo ajo foto qarkullonte në media e rrjet dhe komentet ishin nga më të ndryshmet.

Tani si duket ajo nuk ka marrë mësim nga ‘gabimi’ i kaluar dhe ka publikuar sërish një foto në të cilën tregon shumë.

Oriola, derisa po tregonte maskën që ka vendosur në këtë kohë derisa po qëndron në shtëpi, në anën tjetër gati sa nuk e nxorri komplet gjoksin pa sytjena.

Ndoshta nuk do të pendohet dhe ta fshije dhe këtë foto.