“Nuk dua ta shoh Mozzik zhveshur me femra”, Loredana e pranon se “Dhelpra Dinake” i kushtohet asaj

E ftuar në emisionin “NIN” Loredana ka pranuan publikisht se kënga e Mozzik që bëri shumë bujë “Dhelpra Dinake” i kushtohet asaj, pavarësisht se ai e mohon.

Ajo shprehet se nuk mërzitet për këtë fakt dhe nuk e mban inat, sepse është fanse e këngëve të Mozzik.

Nuk më ka pëlqy që i ka pasë 10 femra zhveshur. E mendoj pak ma ndryshe. Nuk kam qejf me i pa zhveshur. Mozzik nuk ka nevojë për femra zhveshur. Mozi është artist. Kënga i bëhet hit edhe nëse del vetëm. E dija që pak e ka pas edhe për mu por më ka pëlqy kanga.Unë jam fanse e Mozit, nuk kam inat. E ndaj biznesin me privatësinë”, shprehet reperja.

Loading...