“Nuk di të këndojë”, artisti shqiptar komenton angazhimin e Donaldit në muzikë

Gjatë ditës së djeshme, Mateus Frroku ishte i ftuar tek “E diell”.

Në këtë program zhvillohen lojëra të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Duke iu përgjigjur disa pyetjeve në kuadër të një loje, kur këngëtari u pyet për një emër që është skandal dhe nuk di të këndojë, ai përmendi aktorin e humorit, Donald Veshaj.

“Kush është skandal dhe s’di të këndoja fare ama ka bërë koncerte? Është Donald Veshaj“, tha ai.

Donaldi pas daljes nga “BBV”, debutoi në tregun muzikor me këngën “Nuk je”, një dedikim ky ndaj Bora Zemanit.

Pas kësaj solli një duet me binjakun e tij dhe Elgit Dodën me titullin “Picasso”.

Gjithashtu ai merr pjesë në shumë koncerte./Lajmi.net/