‘NRG Band’ së shpejt me një projekt të ri

‘NRG Band’ gjatë muajit janar kishin publikuar këngën ‘Ani ani’ dhe vokalisti i këtij bendi ka njoftuar se grupi do vijnë me diçka të re.

Besniku para pak çastesh ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet pranë një veture së bashku me anëtarët e tjerë të grupit dhe shkruan “Diçka e re po vjen”.

Artisti ka mbajtur të fshehtë titullin e projektit dhe datën e saktë të publikimit, duke e lëngë kështu publikun më kurioz rreth kësaj kënge.