Kim Kardashian gati sa nuk zbulon gjoksin teksa reklamon koleksionin e ri të ‘SKIMS’

Kim Kardashian është një nga personat më të ndjekur në Instagram, dhe gjatë ditës së djeshme ylli televiziv provokoj ndjekësit e saj me një foto të publikuar.

Bashkëshortja e reperit Kanye, me anë të disa fotografive po reklamonte koleksionin e ri të brendshmeve ‘SKIMS’, dhe gjatë ndërrimit të tyre Kim rrezikoi shumë, ajo gati sa nuk zbuloi komplet gjoksin.

Kim duke shfrytëzuar reputacionin që ka tek publiku, ka zhvilluar bizneset e saj në fushën e bukurisë.