Nora Istrefi publikon baladën e re “Më mungon”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora istrefi, është rikthyer me një projekt të ri muzikor pas një kohe relativisht të gjatë.

“Më mungon” mban titullin kënga e saj e re, e cila është e zhanrit baladë.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Claydee, gjersa kënga është vizualizuar edhe me një klip në të cilin këngëtarja shfaqet me një interpretim mjaft të veçantë.

Ana vizuale i është besuar produksionit Sekuencë.

Nora përndryshe ka kohë që nuk ka publikuar projekte muzikore solo.

Vitin e kaluar ajo ishte pjesë e një bashkëpunimi me reperët Gjiko dhe Melinda Ademi, të titulluar “Ay Caramba”.