Nora “e mbytur” me photoshop, dëshpëron me pamjen

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Ajo shumë shpesh komentohet për paraqitjen e saj tejet ekstravagande dhe bukurinë, shkruan lajmi.net.

Por së fundi ajo ka befasuar me paraqitjen e saj gjatë një interviste ku dukja e saj ishte aspak e mirë pa fotoshop.

Kjo paraqitje e saj u komentua shumë, pasi dukej tejet ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim në ‘Instagram’.

Ndryshe, mbrëmë Nora dhe NRG Band kanë sjellur bashkëpunimin e tyre të ri të titulluar “Ki me m’lyp”.