Noizy tregon muskujt, kaq kile ka humbur për më pak se një vit

Noizy duket në formë të mirë fizike.

Ndonëse një numër i madh personash shfrytëzojnë dimrin për shtim peshe dhe nuk i japin shumë rëndësi palestrës, Noizy vazhdon të kujdeset për fizikun, shkruan lajmi.net.

Reperi së fundmi ka publikuar një imazh ku tregon muskujt e barkut, dhe njëkohësisht zbulon për ndjekësit sa kile ka humbur brenda më pak se një viti.

“Në Mars isha 105kg sot jam 80kg” ishte shkrimi që Noizy bëri pranë imazhit të ndarë.