Noizy paralajmëron projektin e ri muzikor me anë të këtyre imazheve

Reperi i njohur duket se po sjell këngën e re.

Noizy ka paralajmëruar projektin e ri të tij përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Ai ka përdorur Instagramin si ‘mjet’ për t`i lajmëruarar fansat e tij se kënga tashmë është përfunduar dhe po vjen së shpejti.

Noizy ka publikuar disa biseda mes tij dhe miqve ku po diskutonin se kjo prurje e re do të ndez rrjetin padyshim.

  

Nuk ka ende detaje të reja rreth titullit apo datës së publikimit por fansat e tij tashmë po e presin atë me padurim.