Njomza vajza e madhe e Shyhretës sot feston ditëlindjen

Vajza e madhe e këngëtares Shyhretë Behluli, Njomza sot feston ditëlindjen.

Ajo është një nga grimeret më të njohura në kryeqytet, ku shumë figura publike i besojnë në ditët më të veçanta të tyre.

Sot ajo po feston ditëlindjen dhe duket si një vajzë e re, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë që ajo është nënë e dy vajzave dhe një djali.

Edhe pse vitet kalojnë, grimerja është në top forma, ku shelqen në çdo paraqitje publike.