Një nënë seksi si Emina Çunmulaj, mahnit me linjat në rroba-banje

Emina Çunmulaj shfaqet në top-formë në fotografinë e fundit.

Emina Çunmulaj ka vendosur që ditët e para të 2020-ës t’i kalojë në pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo bashkë me partnerin e saj, Sam Nazarian, po i shijojnë në maksimum këto pushime.

Së fundi, Emina postoi një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur në bikini dhe dukej për mrekulli.

Modelja edhe kësaj radhe dëshmoi se është ndër nënat më seksi të shoubizit.