Një mama seksi si Emina, sjell pozë atraktive nga plazhi

Emina Çunmulaj këto ditë ka publikuar disa fotografi nga pushimet.

Së fundi, ajo postoi një imazh, në të ciin shfaqet buzë detit, teksa ishte e veshur me një palë bikini.

Edhe kësaj radhe, ajo dukej në top-formë, ndërsa pranoi komente pozitive nga ndjekësit e shumtë të saj.

Për ndryshe, Emina Çunmulaj është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy fëmijë.