Një dedikim romantik nga Dj Pm

Dj Pm është në një lidhje me blogeren Sarah Berisha.

Për dallim nga Sara, Dj Pm nuk e ka shprehur ndonjëherë aq shumë dashurinë e tij në rrjete sociale, por si duket gjërat kanë ndryshuar, shkruan “Kosovarja”.

Blogerja dje ka postuar një varëse në të cilën shkruante: A më do?, dhe këtë pyetje i’a drejtoi të dashurit të saj.

E dj Pm sot ju përgjigjë në mënyrë shumë romantike: Të dua pak më shumë se veten”.

Çifti po shijojnë dashurinë e tyre në maksimum.