Nicole Scherzinger publikon të tjera fotografi me të fejuarin, disa ditë pas propozimit të famshëm për martesë

Nicole Scherzinger dukej sensacionale teksa u dha fansave të saj një paraqitje të shkurtër të udhëtimit të saj të largët me të fejuarin e saj të ri Thom Evans në Instagram të premten.

Këngëtarja 45 vjeçe, u lajmërua në rrjetet sociale për të ndarë me ndjekësit disa fotografi nga pushimet me ish-lojtarin e ragbit, Thom, pasi njoftuan fejesën e tyre në fillim të kësaj jave.

Këngëtarja e grupit Pussycat Doll mund të shihej e veshur me një mini fustan të bardhë me një dekolte të zhytur dhe një buzë asimetrike të lartë deri në kofshë, shkruan DailyMail.

Veshja kishte detaje të prera në pjesët anësore dhe ajo mbante një kapelë dielli me një fjongo të zezë rreth saj.

Ish-anëtarja e jurisë së “X Factor”, Nicole i mbrojti sytë pas një palë syzeve dielli të errëta dhe zgjodhi një palë sandale komode për daljen e saj.

Ajo ecte dorë për dore me partnerin e saj sportist Thom, 38 vjeç, i cili kishte veshur një bluzë të bardhë të thjeshtë dhe një palë pantallona të shkurtra ngjyrë blu.

Ai ecte zbathur në barin e gjelbër ndërsa dyshja eksploronin terrenin e një prone të bukur.

Nicole falënderoi ndjekësit e saj për mesazhet e tyre uruese pasi ajo dhe Thom njoftuan fejesën e tyre këtë javë.

Ylli shkroi: “Faleminderit shumë për të gjitha urimet tuaja të bukura për ditëlindjen dhe mesazhet dashamirëse nga fejesa jonë”.

Ylli i muzikës pop, Nicole, ndau me ndjekësit gjatë kësaj jave disa fotografi nga momenti kur lojtari i ragbit bëri propozimin e martesës gjatë një udhëtimi në Vila Nova de Gaia në Portugali.

Nicole shkroi në postimin e saj: “Unë thashë po”, duke i shtuar shkrimit një emoji në formë unaze.

Fotografitë treguan momentin kur Thom u ul në një gju me unazën e fejesës dhe më pas u përqafuan pasi ajo tha ‘Po’.