Nëse e dini kuptimin e këtij tatuazhi, fitoni një takim me Megi Pojanin

Moderatorja Megi Pojani, përmes një postimi në rrjetet sociale ka marrë vëmendjen e publikut.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi të tatuazhit të saj në instastory, ku ka provokuar ndjekësit, duke ofruar takim ekskluziv me ta nëse zbërthejnë kuptimin e tatuazhit.

“Kush e zbërthen kuptimin e këtij tatuazhi ka një takim ekskluziv me mua, ku të dojë, kur të dojë dhe sa të dojë”, shkruan Megi Pojani.

Mbetët të shihet nësë dikush fiton një takim me Megin./Lajmi.net/