Në videoklipin e Ledrit do jetë edhe partnerja e tij Sara

Këngëtari Ledri Vula tash e shume vite është në një lidhje dashuri me blogeren Sara Hoxha ku kanë dhe një vajzë, ata ditëve të fundit kanë publikuar disa foto bashkë.

Çifti vula në ‘Instagramin’ e tyre kanë publikuar disa foto profesionale, ku shumë fansa i kanë komplimentuar.

Madje Ledri ka njoftuar se partnerja e ti do të jetë në videoklipin e këngës së tij, ku do të publikoj edhe pak orë më vonë.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur dyshja që konsiderohet një prej çifteve më të famshme shqiptare, shkruan “Kosovarja”.