Në prag të festave, Rina pozon krah të dashurit

Rina Balaj ka pak kohë që ka konfirmuar lidhjen me reperin Sin Boy, me të cilin tashmë shihet bashkë pothuajse kudo.

Së fundi, çifti janë fotografuar në një ambient të dekoruar, Rina dhe Sin Boy dukeshin të lumtur në përqafim të njëri-tjetrit.

Për ndryshe, pas suksesit të këngës “Gigi”, Rina ka realizuar edhe një bashkëpunim me partnerin.