Në prag të ditëlindjes Leonora Jakupi i bën vetes këtë dhuratë

Gjatë javës së parë të marsit këngëtarja Leonora Jakupi feston ditëlindjen, dhe me këtë rast ajo ka vendosur ta kalojë fundjavën larg Kosovës.

Këngëtarja ka publikuar disa iamazhe nga një hotel në Turqi ku shihet duke u relaksuar në një pishinë të mbyllur.

Në shoqërinë e saj janë edhe motra dhe nëna e Leonorës, bën të ditur këngëtarja.