“Ne nuk festuam kurrë bashkë!” Stresi dhe Keisi i dedikuan këto mesazhe të dhimbshme njëri tjetrit

Keisi dhe Stresi zbuluan se ata ende nuk kanë festuar një vit të ri së bashku.

Natën e mbrëmshme me rastin e ndërrimit të viteve, Stresi dhe Keisi publikuan disa mesazhe prekëse për njëri tjetrin, shkruan lajmi.net.

Reperi ishte i pari ai që postoi një foto me Keisin ku zbuloi se ata nuk e kanë festuar asnjëherë ndërrimin e viteve së bashku, po që i uron lumturinë e botës asaj.

“E shtrenjtë Keisi të uroj gëzuar. Qofsh e lumtur në vitet e ardhshme! Ti meriton të gjithë lumturinë e botës! Je vajzë shembullore! Unë kam dhe do kem gjithmonë respekt për ty! Ne nuk festuam kurrë bashkë, kështu ishte e shkruar! Por, unë gjithmonë do të kujtoj se më trajtove si mbret!”

Kurse Keisi nuk vonoi shumë dhe i ktheu përgjigje duke thënë, “Vërtetë asnjë vit të ri s’e kemi festuar, por asnjë prej tyre nuk ka kaluar pa të mbajtur në zemër gjithmonë!”.