Ndjekësit e demaskojnë Loredanën, e quajnë “e shpifur”

Loredana ka bërë të ditur se është në përgatitje të një projekti të ri muzikorë.

Si duket më shumë se kjo mori vëmendjen e ndjekësve një foto ku është përdorur shumë photoshop.

Fansat e saj kanë komentuar pafund ndryshimin e dukjes së këngtares në foto dhe në realitet.

Madje, disa nga komentet shkuan deri në ekstrem, si: “E shpifur”.