Natyrale, Rina Balaj habit fansat e saj me pamjen e saj

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

E në fotografinë e fundit Rina ka habitur fansat. Ajo është shfaqur pa pikë grimi.

Pa filtra dhe pa grim, Rina po duket person krejt tjetër.