Mozzik me këngë të re për fansat e tij gjermao-folës

Mozzik këto dy muajt e fundit ka publikuar dy projekte muzikore të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku, pas ‘Dhelpër dinake’ dhe ‘Zemra ime’ ai po punon në një tjetër këngë.

Rerperi së fundmi ka publikuar një video të shkurtët në profilin e tij në Instagram, ku shihet në një studio muzikore duke këndaur në gjuhën gjermane.

Ai pranë postimint ka pyetur ndjekësit ‘A jeni gati’ duke etiketuar edhe producentin me të cilin ka punuar edhe dy projektet paraprake të cilat kishin rezultuar të suksesshme.