Mozzik ka disa fjalë për këngën e re të Fifit

Këngëtarja shqiptare, Filloretë Raç e njohur ndryshe si Fifi, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga “Qaj” erdhi e realizuar edhe me videoklip dhe u pëlqye shumë nga publiku. Ishin edhe kolegët e Fifit ata të cilët e përgëzuan këngëtaren e ndër ta reperi Mozzik.

Ai nëpërmjet një postimi në Instastory i ka thënë disa fjalë për këngën “Qaj” e cila shihet se i ka pëlqyer.

“Me e bë një këngë me emrin “Qaj” edhe me e qa krejt këngën veq qika jeme e vogla din”, ka shkruar ai pranë postimit.