Mozzik bën reagimin e papritur ndaj Loredanes

Reperi i njohur Mozzik vite me pare ishte në një lidhje dashurie me artisten Loredana Zefi, ku ata kanë edhe nje vajzë.

Ani pse romanca mes tyre përfundoi, Mozzik përkrah sërisht Loredanen.

Pak orë me parë reperi ripostoj këngën e saj në ‘story’ më mbishkrimin ‘Nana e Hanes’.

Ky veprim ngjalli dyshime tek fansat e tyre, se a do ketë edhe një shansë mes çiftit, kjo mbetet për te parë.

Loredana dhe Mozzik kanë këngë të përbashkëta qe ende sot dëgjohen në përmasa të shumta.