Mourinho hyri sërish në Instagram dhe bëri një postim epik!

Tottenham, edhe pse ishte favorit në letër, nuk arriti të marrë më shumë se një barazim në këtë ndeshje, madje edhe duke i shpëtuar humbje në fund të ndeshjes.

Në një deklaratë pas ndeshjes, Jose Mourinho tha se nuk ishte i lumtur me paraqitjen e skuadrës së tij, dhe se e vetmja gjë pozitive ishte kalimi në fazën tjetër të Ligës së Evropës.

Pas kësaj, ai bëri një postim në Instagram: “Stërvitje nesër, por në orën 12:00”.

Ky postim, vjen pas atij që kishte bërë kur Tottenham humbi nga Antwerp në Belgjikë, me Mourinhon që ishte i zhgënjyer me lojën e skuadrës së tij.

“Paraqitjet e këqija meritojnë rezultate të këqija. Shpresoj që të gjithë në autobus të jenë të zemëruar sa unë. Stërvitje nesër në ora 11:00.

Profili i Mourinhos në Instagram po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar shkaku i postimeve të tij interesante që po tërheqin më shumë vëmendje.