Moti sot

Moti sot o të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa pasdite në disa pjesë të vendit do të ketë reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 3 deri në 8, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 19 deri në 27 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë.