Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Moti nesër do të jetë me diell me vranësira. Do të fryjë erë e lehtë.

Temperatura minimale do të lëvizin prej 3 deri në 10, ndërsa temperaturat maksimale do të arrijë 21 deri në 27 gradë.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe vranësira. Të martën pasdite në vendet malore do të ketë kushte për reshje të shiut./Telegrafi/