Morena Taraku tregon rezultatet që ka arritur nga palestra

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, nuk po ndalet pavarësisht faktit se emri vazhdon t’i lakohe shkak i disa audio incizimeve të cilat dolën në rrjet

Fillimisht ndyshoi komplet pamjen duke u bërë bjondinë, kështu e mori sërish vëmendjen por Morena nuk u mjaftua me kaq.

Para pak minutash e ka ndarë me ndjekësit një imazh nga palestra ku tregon rezultatet e arritura nga ushtrimet e rregullta në palestër.