Morena Taraku sërish tërheqëse nga dhoma e gjumit, kësaj radhe me fustan nate

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, ndër to edhe nga dhoma e gjumit.

Një fotografi në të cilën Morena shfaqet duke ngrënë picë në krevat ka marrë komente të ndryshme ndërsa tani modelja e ka publikuar edhe një tjetër imazh nga dhoma e gjumit, kësaj radhe e veshur me fustan nate.

Ajo duket tejet tërheqëse./Lajmi.net/