Morena Taraku publikon video nga pushimet në Tajlandë

Morena ndodhet në Tajlandë me pushime.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku i ka bërë vetes disa ditë pushim, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Tajlandë dhe duket se po i shijon në maksimum ditët e nxehta.

Morena e ka publikuar një video në Instagram në të cilën shihet në bikini dhe përpara vetes ka një pamje përrallore.

“Ëndërr e madhe”, ka shkruar ajo pranë postimit të videos.