Morena Taraku nuk e kursen askënd, ekspozon të pasmet

Morena Taraku vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare ka postuar një fotografi në Instagram ku në plan të parë vendos të pasmet e saj.

Ajo po ashtu nuk ngurron që të tregojë edhe pak nga gjoksi i saj.

Edhe para dy dite Morena kishte postuar një foto të tillë me një pozë identike por që kishte të veshur një veshje tjetër.