Morena Taraku: Gjithçka që bëj është e dyfishtë

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, së fundmi ka qenë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

E gjithë kjo shkak i një audio incizimi ku dëgjohet zëri i saj se si në mënyrë të tensionuar i drejtohet ni personi të cilit i kërkon lokacionin.

Pas publikimit të audio incizimit nuk kishte munguar as reagimi i vetë Morenës e cila bënte shaka me ‘lokacionin’.

E tani këngëtarja e ka publikuar një foto nëpërmjet të cilës ka lënë të kuptohet se pavarësisht gjithë asaja jo po e shijon jetën dhe po argëtohet.

Pranë fotos ku tregon format trupore Morena ka thënë se preferon që gjithçka që bën ta bëjë në mënyrë të dyfishtë.